Ubezpieczenia GAP i Komunikacyjne

Ubezpieczenia GAP i Komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne kupuje każdy użytkownik pojazdu bez względu na jego wiek, wartość, czy sposób finansowania. Lecz każdy ma tez inne oczekiwania co do zakresu czy ceny.

Na rynku istnieje kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych oferujących różne produkty, co daje dziesiątki możliwości wyboru… ubezpieczenie kupić możemy w coraz większej ilości miejsc: u agenta, u dealera, w leasingu, w banku, centrum handlowym, w internecie, a nawet już w kiosku Ruchu. Ale gdzie jest najlepiej i najtaniej…?

Nasi specjaliści posiadają ogromną wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie w tej dziedzinie, zapytaj nas o ofertę.

 

Ubezpieczenie GAP

Jest to ubezpieczenie dla nowych jak i używanych pojazdów, kupionych przez osoby fizyczne za gotówkę, jak i firmy w leasing.

Jedni szukają żeby było taniej niż w leasingu lub salonie, inni żeby suma ubezpieczeniowa była wyższa, kolejni lepszego zakresu, pozostali pytają „Co to jest…?…”

Najprościej – to ubezpieczenie, które zwróci Ci pieniądze za zakupiony samochód, gdy nastąpi szkoda całkowita.

Czym jest GAP ?

A my w tej niszowej dziedzinie posiadamy wszystkie najlepsze oferty na rynku… Sprawdź sam !

Potrzebujesz
czegoś więcej?

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, nr telefonu, e-mail) przez BEST VENDORS Sp. z o. o. z siedzibą w Mikołowie, Podleska 22 w celu:Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres biuro@bestvendors.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
** proszę zaznaczyć cele przetwarzania, na które wyrażana jest zgoda

 

 

Szczegółowe informacje o RODO można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

 

 

Udowodnij, że nie jesteś botem wybierając serce